SHINING

Projekt ten był ogromną przyjemnością współpracy z utalentowanymi artystami z regionu Szczecina i okolic – gdzie każdy mógł wyrażać się swobodnie – rozpoczynając od tworzenia muzyki – aż po film, strój i make-up.

Muzyka powstała we współpracy z Arkiem Los, który działa pod pseudonimem Souls in Motion i podjął się stworzenia podkładu i montażu utworu.

Cały pomysł powstał bardzo spontanicznie i rozpoczął się od idei nagrania utworu z podkładem dubstep`owym. Dopiero w trakcie produkcji muzycznej rozwinął się pomysł z nagraniem teledysku.

Stroje wybrała niezwykle kreatywna projektantka z Gryfina – Ela  Olszewska. Fryzurę stworzył – znakomity szczeciński fryzjer Piotr Kmiecik a make-up wykreowała szczecinianka o wielu talentach – Dorota Kościukiewicz-Markowska.  Nagrania filmu i montażu podjął się – zawsze wierny swej duszy artystycznej – Tomasz Przywecki. Każdy z artystów wyrażał się w sposób swobodny – bez narzucania  konkretnej koncepcji. Nawet fabuła zmieniała się dynamicznie w trakcie kręcenia teledysku i nieplanowanie w końcowej produkcji wystąpiła Maja. Poniższe dzieło jest efektem wspólnych, swobodnie przepływających i przenikających się twórczych wibracji.